PAZARLAMA - BASİT BİRLİKTELİKLERİN BÜYÜK ENGELLERİ AŞTIĞI BİR OYUNDUR…

UDS Game, işletmeler için kapsamlı çözümler üreten ve özelleştirilmiş araçlar sunan bir mobil uygulamadır.

Müşterileri cezbetmek, onların sürekliliğini sağlamak ve işletmeler için ölçülebilir faydalar elde etmek adına geliştirilmiş yenilikçi bir yöntemdir.

CRM ve UDS Admin uygulaması; müşterilerinizi daha iyi tanımanız, iş süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız, hizmet ve iletişim zincirlerini sağlıklı bir şekilde inşa etmeniz için sizlere yardımcı olur.

İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZ

Uygulamamızın en güçlü yönü, tüm mobil avantajları tek bir ekranda birleştirerek müşterileriniz ile kesintisiz ve kapsamlı bir iletişim kurma isteğinizi hizmet anlayışımız olarak benimsememizdir.

 • Kişisel Sadakat Programı

 • Etkili Tavsiye Sistemi

 • Her Şey Tek Bir Uygulamada

 • Ürün ve Hizmetlerinizin Sanal Kataloğu

İŞLERİNİZİN BÜYÜMESİ MÜŞTERİLERİNİZİN ELİNDE

UDS Game, işletmenizi UDS Game kullanıcılarının ekranlarına taşır. Bu sayede hakkınızda bilgi sahibi olup, güçlü yönlerinizi ve avantajlarınızı keşfederek sadık müşterilerinize dönüşürler.

SADAKAT KARTLARI

SADAKAT KARTLARI

Müşterilerinizin tüm sadakat kartlarını uygulamamıza dahil ettik. Artık her zaman yanlarında olacak çünkü insanlar telefonlarını unutmaz.

DUYURULAR VE ANLIK BİLDİRİMLER

Ürün ve hizmet yelpazenizi mi genişletiyorsunuz? Menünüzü mü güncellediniz? Ya da sadece kullanıcılara kendinizi tanıtmak veya hatırlamak mı istiyorsunuz? Şehirde ki tüm UDS Game kullanıcılarının göreceği “Anlık Bildirimler” bu ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir. Biraz gülümseyin, fotoğraf çekin ve yayınlayın. Müşterilerinizin sizi unutmasına fırsat vermeyin.

İKİ ÇEŞİT GERİ BİLDİRİM SİSTEMİ

Kullanıcılar ve sizler için oldukça verimli bir iletişim aracıdır. Müşterileriniz “Duvarınızda” herkesin görebileceği yorumlar bırakabilirken, sadece sizin görebileceğiniz özel mesajlarda gönderebilirler. Bu sayede hem sosyal mecrada ki görünürlüğünüz sağlanırken, müşterileriniz gözünden hizmet kalitenizi ve işletmenizi görebilirsiniz.

İŞ SÜREÇLERİNİZİN TAKİBİ İÇİN GÜÇLÜ ANALİZ ARAÇLARI

 • MÜŞTERİLER

  Müşterilerinizin kapsamlı veri tabanıdır. Müşteriler, ödemeler, para puan miktarları ve müşteri ziyaretlerinin sıklığı gibi önemli birçok veriyi elde edebilirsiniz..

 • ТОР-10

  Bu bölümde, en fazla satın alma gerçekleştiren müşterilerinizin listesi ile, işletmenize tavsiye yolu ile en çok müşteri kazandıran kullanıcıların listesini görebilirsiniz.

 • İSTATİSTİKLER

  Bu bölüm sayesinde eylemlerinizin etkinliğini görebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık aralıklar ile müşteri ve ödeme raporu oluşturabilir, takibini yapabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA İLE İŞLERİNİZ ÜZERİNDE HER ZAMAN TAM KONTROL SAĞLAYIN

Yöneticiler için özel hazırlanmış mobil bir uygulama. Tüm ödemeleri, müşteri bilgilerini, menü ve kampanya işlemlerinizi sürekli olarak takip edebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen mesajları hızlıca cevaplandırabilir ve onlara ne kadar değer verdiğinizi göstererek mutlu edebilirsiniz.

DEMO VERSİYON

Sistemimizi denemek için Demo versiyonu kullanabilirsiniz. Kendi şirketinizi oluşturarak sistem üzerinden müşteri gözü ile işletmenizi görüntüleyin. Mobil uygulama üzerinden görüntülemek için size özel hazırladığımız QR kodu kullanabilir, QR kodunuza Malzemeler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ancak oluşturduğunuz Demo şirketin 24 saat sonra sistemden kaldırılacağını hatırlatırız.

Bağlantıyı takip edin ve UDS Game uygulamasındaki Demo Şirketinizde çalışmaya başlayın. Demo Şirketinizin mobil kullanıcılarından gizli kalacağını lütfen unutmayın.

DEMO VERSİYON